lessphp fatal error: expected color value: failed at `-groups.less";` /home/wwwkadin/public_html/wp-content/themes/theme54859/bootstrap/less/bootstrap.less on line 37 ADIM ADIM İLE İYİLİK PEŞİNDE KOŞUYORUZ! 

ADIM ADIM İLE İYİLİK PEŞİNDE KOŞUYORUZ! 

Vodafone İstanbul Maratonu_1_ig

Bu yıl 11 Kasım 2018 Pazar günü  yapılacak Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda adımlarımızı şiddetsiz ve özgür bir dünya için atıyoruz. Koşuya kayıt olun, siz de bizimle birlikte kadına yönelik şiddete karşı dayanışmayı büyütün!

Koşuya 30 Eylül’e kadar kayıt olunabiliyor. Erken ve indirimli kayıtlar için son gün 31 TEMMUZ.

Kayıt için: https://www.maraton.istanbul/kayit-ol

İstanbul Maratonu kayıt ücretleri:
31 Temmuz’a kadar – 40TL
1-31 Ağustos arası – 60TL
1-30 Eylül arası – 80TL

Detaylı bilgi için bize ulaşın:
adimadim@kadindayanismavakfi.org.tr
0312 432 07 82 – 0312 430 40 05

Duyurular için sosyal medya hesaplarımızı takip edin:

face  in  

Yardımseverlik Koşusu Nedir?

Yardımseverlik Koşusu koşu gibi dayanıklılık gerektiren sporlar aracılığıyla STKlar için kaynak yaratma metodudur.

Adım Adım, 2008 yılından bugüne, kolektif yardımseverlik koşusu gibi spor faaliyetleri ile sivil toplum örgütlerine maddi kaynak ve tanıtım desteği sağlayan bir sivil toplum oluşumu.

Bugüne Kadar Neler Oldu?

Yardımseverlik koşuları ile 2008 yılından bu yana 350 bini aşkın bağışçıdan 36 milyon TL'yi aşan bağış toplandı. Bu bağışlar sayesinde 40 sivil toplum kuruluşu 168,000 canlının hayatına dokundu.

Yaş önemli değil! Türkiye’de bugüne kadar 10-76 yaş arasında binlerce kişi koşarak veya yürüyerek STK’lar için bağış topladı. Hatta en iyi bağış toplayan grup 40-50 yaş aralığı oldu.

Sağlık kontrollerini düzenli yaptıran ve doktorun koşma demediği her yaştan ve kilodan herkes 8-10 haftalık bir hazırlık ile 10 ve 15 km etaplarını koşabilir veya yürüyebilir.

Neden Yardımseverlik Koşusu?

Motivasyon: Kendinize bir hedef koyarak o hedef için hazırlanmak, antrenmanlar yapmak ve kadına yönelik şiddetle mücadele eden bir kadın örgütüne kaynak yaratacağınızı bilmek size motivasyon sağlayacak.

Farkındalık: Koşucular İPK profilleri üzerinden destek olacakları STK’nın projesini seçecek ve tüm çevrelerine ne için koşacaklarını anlatarak bağış isteyecekler. Böylece destekledikleri STK için farkındalık yaratacaklar.

En önemlisi: Çevrenizi destek olmak için harekete geçirmek, heyecanı paylaşmak, kendinizi koşuyu tamamlamak için zorlamak ve emeğinizin karşılığını yapılan bağışlarda görmek, bu sayede kadın dayanışmasına katkı vermek size ve hepimize iyi gelecek!

Gelin Dayanışmayı Büyütelim!